Communication, Sales and Time Management Training

Aca Metal İnsan Kaynakları Danışman Firmamız tarafından düzenlenen eğitim programı çerçevesinde, “Eğitim Uzmanı, Yönetim Danışmanı ve İnsan Kaynakları Profesörü” olan Yasemin ÇAKIN tarafından “İletişim, Satış ve Zaman Yönetimi” konulu eğitim verildi. Eğitim, Aca Metal ailesinin katılımıyla, 14.02.2016 Pazar günü Ostim Park Otel’de gerçekleşti.

İlk oturumda gerçekleşen; Çalışanlarımıza, iletişim için gerekli olan kendini ifade etme, dinleme ve empati kurma gibi becerilerin kazandırılmasını amaçlayan “İletişim” eğitiminde, kişisel farkındalığın arttırılması, mesajların etkin iletilmesi, iletişim kopukluklarının azaltılması, personellerin aynı dili konuşması, aynı zamanda iç ve dış müşteri memnuniyetinin artırılmasını sağlayacak çözüm metotlarından bahsedildi.

İkinci oturumda ise kendisini “Şampiyonlar Liginde Bir Satıcı” olarak tanımlayan deneyimli eğitmenimiz tarafından; Satış ve Pazarlamadan sorumlu personellerimizin, müşteriyle birebir iletişimde ilk izlenimin önemini ön plana alarak iyi bir satıcıda bulunması gereken temel özellikleri yansıtmasını amaçlayan,”Satış” konusu işlendi.

Son oturumda ise; Ödünç alınamayan, sadece kullanılan ve sürekli geçen Zamanın personelimiz tarafından nasıl etkin ve verimli bir şekilde kullanabileceğini öğretmeyi amaçlayan “Zaman Yönetimi” konulu eğitim gerçekleşti.

Bu eğitim programı vasıtasıyla değerli bilgi ve tecrübelerini bize aktaran Yasemin ÇAKIN ‘a teşekkür eder, çalışma hayatında başarılar dileriz.

0